To co się wydarza jest właściwe i powinno uzyskać wsparcie. Określone zdarzenie wygląda na złe lub na niekorzystne* tylko wówczas, gdy nie rozumiemy dostatecznie kontekstu danego zjawiska czy zdarzenia.(Joe Goodbread w Dreambody Toolkit)

*wyjatkiem sa naduzycia!

Nie da się wieść przyjemnego życia jeśli nie żyje się mądrze, dobrze i sprawiedliwie i nie da się żyć mądrze i dobrze i sprawiedliwie, nie żyjąc przyjemnie. (Epikur)

sobota, 26 kwietnia 2014

Podgrzewanie

Tworzymy konsensus na temat rzeczywistosci. Ignorowanie sygnalow spoza tzw.rzeczywistosci powoduje, ze symptomy wybuchaja, staja sie gorace...Margializowanie kultur zajmujacych sie snami, np. Aborygenow....ktorzy zostali jako prymitywni wybici przez postepowych jezuitow. Regula w tej rzeczuywistosci jest niezauwazanie sygnalow z innych rzeczywistosci, ale o niej i tak mowia,  informuja symptomy w ciele i obrazy we snie. To co pojawia sie w snach w formie obrazu pojawia sie rownolegle w ciele...Obrazy i doswiadczenia w ciele odzwierciedlaja sie nawzajem...Czlowiek walczacy z symptomem, to dzisiejsza medycyna... Poziom tla, esencji, pole, tlo jest marginalizowany, oto ta cywilizacja nasza cywilizacja... Trzeba pekniecia, zeby odkryc cos, droge, po to sa symptomy, bol, choroby, wojny i konflikty.Chce palic symptomy, chce podgrzewac ....
/notatki z tego co uslyszalam od Mindellow/