To co się wydarza jest właściwe i powinno uzyskać wsparcie. Określone zdarzenie wygląda na złe lub na niekorzystne* tylko wówczas, gdy nie rozumiemy dostatecznie kontekstu danego zjawiska czy zdarzenia.(Joe Goodbread w Dreambody Toolkit)

*wyjatkiem sa naduzycia!

Nie da się wieść przyjemnego życia jeśli nie żyje się mądrze, dobrze i sprawiedliwie i nie da się żyć mądrze i dobrze i sprawiedliwie, nie żyjąc przyjemnie. (Epikur)

środa, 6 listopada 2013

Mistyczny Falco

 

W Łonie Boga

Nie spocznę, aż nie dokonam swojego wielkiego dzieła!
Otworzyć Wieczne Światy, otworzyć nieśmiertelne Oczy
Człowieka do wnętrza, na światy Myśli, do Wieczności,
Ciągle rozwijając w Łonie Boga,
Ludzką Wyobraźnię.

/William Blake/

Prewencja pedofilii

Terapia dla ludzi pracujacych z dziecmi i mlodzieza, czyli ksiezy, nauczycieli, wychowawcow oraz trenerow.

Cykl kilku spotkan (do 5 razy) dla wyzej wymienionych osob z grup ryzyka.

Spotkania maja na celu zapobieganie czynom pedofilskich, czyli innym czynnosciom seksualnym itd.w instytucjach spolecznych. Razem ze specjalista uczestnicy skonfrontuja sie z wlasna nieswiadomoscia i zainicjuja proces jej tworczej i zdrowej eksploracji oraz przemiany, czyli wg starozytnego princypia "poznaj samego siebie".

Nowa metoda powstala z inspiracji slowami arcybiskupa Michalika i polega na wejsciu w postac szukajacego milosci i bladzacego dziecka. Wykorzystujac elementy psychodramy, terapii systemowej oraz Gestalt uczestnicy doswiadcza stanu dziecka i byc moze odkryja, aczkolwiek niekoniecznie, iz sami byli ofiarami naduzycia w dziecinstwie lub wczesnej mlodosci.

Zapraszamy takze osoby pracujace z ludzmi w kazdym wieku, takze arcybiskupow i kardynalow emerytowanych lub odsunietych od poslugi.

U Nas nikt nie bedzie dyskryminowany!


Zapisy i zapytania:
Gabinet psychoterapii BEZ GRANIC
ekknec@gmail.com
Cialo zywi sie obrazami.

Szaman