To co się wydarza jest właściwe i powinno uzyskać wsparcie. Określone zdarzenie wygląda na złe lub na niekorzystne* tylko wówczas, gdy nie rozumiemy dostatecznie kontekstu danego zjawiska czy zdarzenia.(Joe Goodbread w Dreambody Toolkit)

*wyjatkiem sa naduzycia!

Nie da się wieść przyjemnego życia jeśli nie żyje się mądrze, dobrze i sprawiedliwie i nie da się żyć mądrze i dobrze i sprawiedliwie, nie żyjąc przyjemnie. (Epikur)

piątek, 1 listopada 2013

Zielona Wrozka

5 raz juz nie pojde na cmentarz. Normalny dzien ...?
Zmieniając kraj zamieszkania. latwo mozna sie wypisac z tego i owego i w innej bajce sie znalesc... myslami jestem jednak w Rio...lewa noga myslowa

odpale sobie dzis zielona wrozke :) Porozmawiam sobie ze zmarlymi.
Nie jest mi potrzebna żadna instytucja do rozmów z Bogiem w sercu. Żadne pośrednictwo, nakazy, wskazówki, ani zakazy. Kościół otacza mnie w postaci ryb w akwarium, widoku z okna, rzeki, nieba i ziemi nad kanalami, cienii miasta, pór roku, zjawisk żywiołowych, wiatru i drzew, b milych  sąsiadów i znajomych, bardzo milych panow listonoszy i pan na poczcie oraz w sklepie oraz moich bardzo madrych pacjentow:) I nie bede modlic ani umartwiac sie w intencji naprawy kosciola, bede  myslec jak lepiej pomagac!